nedelja, 29. junij 2008

48 javljanje

Rezultat devetega kroga 1. delid karla
Vikingur Olafsvik - Fjarðarbyggð 0-0
V soboto smo odigrali še 4 tekmo, ki se je končala brez zmagovalca. Tokrat nam je v goste prišla ekipa iz vzhodne obale Islandije. Tekmo smo odigrali v nenormalnih pogojih za igro (veter, dež in vsega 7 stopinj celzija). Odigral sem vseh 90 minut. Pripravili smo si nekaj lepih priložnosti, še posebej v drugem polčasu, ko smo igrali z vetrom. Trenutno se moja ekipa nahaja na 8. mestu prvenstvene lestvice z 10 osvojenimi točkami. Naslednjo tekmo gostujemo pri Vikingurju iz Reykjavika (sobota 05.07.2008).

Zadnji teden je minil zelo hitro. Imeli smo zelo dobro vreme za njihove razmere (sonček in nekje do 17 stopinj). Vem pa tudi, da je pri vas v Sloveniji v teh dneh peklensko vroče. Torej, kaj je boljše v tem trenutku? :) Treningi so minevali v dobrem vzdušju glede na to, da smo izgubili dvakrat zapored. V sredo sem odigral tudi en polčas tekme za mlado ekipo Vikingurja U23. Zmagali smo 4-3.